Yeni Kayıt Dönemi 1 Ekim’de Başlıyor

Yeni Kayıt Dönemi 1 Ekim'de Başlıyor

2014’te gerçekleştirilecek olan yurt dışı ve yurt içi Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları için kayıtlarımızı 1 Ekim 2013 Salı günü açıyoruz. GENÇTUR aracılığı ile yurt dışında 85 ülkedeki kamplarda gönüllü olabileceğiniz gibi isterseniz aynı olanağa yurt içi kamplarımıza katılarak da sahip olabilirsiniz.

Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları genellikle yaz aylarında 2 ya da 3 hafta olmak üzere tüm yıl boyu düzenleniyor. 14-18 ve 18-99 yaş gruplarına yönelik olarak düzenlenen kamplarda ortak dil İngilizce. Ancak bazı kamplarda Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Rusça da ortak dil olabiliyor.

Yaş gruplarının dışında aileler ve yalnızca 35 yaş üstü gençler için düzenlenen özel kamplar da var. Bazı kamplar ise engellilerin katılımına da olanak sağlıyor.

Kayıt ücretleri yurt içi kampları için 100, yurt dışı kampları için ise 225 € karşılığı TL. Ücretler 1 Ekim – 1 Mart arasında 2 taksit olarak ödenebiliyor.

Ayrıntılı bilgiye www.genctur.com ‘dan ulaşabilir, özel sorularınızı yurt dışı kampları için workcamps.out@genctur.com , yurt içi kampları için workcamps.in@genctur.com ‘a yazabilirsiniz.