Gençtur’dan Erasmus Öğrencilerine özel kampanya

40+8 kg bagajlı Erasmus Uçak Biletini Gençtur’dan al, Uluslararası Öğrenci Kartın ISIC bizden size hediye olsun !

  • Yurtdışına çıkmadan önce ; bütün öğrencilerin alması gereken; tüm Dünyada geçerli tek öğrenci katı olan  ISIC Kart : Dünyanın birçok yerinde öğrencilere özel indirimlerden yararlanmanızı sağlar.  Öncelikle ulaşım, konaklama, müze ücretleri, spor ve teknolojik alışveriş, kültür ISIC  ile indirim alabileceğiniz alanlardır. İndirim oranları ve geçerli olduğu alanlar ülkelere, şehirlere göre değişebilir. Isic ile ilgili detaylı bilgiye : isic.org adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Kartınızı düzenleyebilmemiz için bize yeni tarihli, aktif  öğrenci belgenizi ve renkli fotoğrafınızı mail yolu ile göndermelisiniz.

 

THY ile extra bagaj avantajlı öğrenci fiyatları GENÇTUR’DA !!!

  • Öğrenci indirimi,
  • 40 kg + 8kg  bagaj hakkı.
  • Aynı rezervasyon sınıfında yer varsa ücretsiz tarih değişikliği,
  • 1 yıllık gidiş dönüş bilet olanağı
  • Uçuştan önce 130 $ kesinti ile iade hakkı !!
  • Kampanya THY’nin tüm uçuş noktaları için geçerlidir. Yurtdışı çıkışlı biletlerde de kullanılabilir.

Tüm bu avantajlı fiyatlardan biletleme ve rezervasyon için Gençtur’u arayın.   Gençtur ulaşım bölümü : 0212 2446230 (120 ve 130)

 

THY’nin öğrenciler için geçerli kampanyası sadece ekonomi sınıflarında ve tüm öğrenciler için geçerlidir. Rezervasyon aşamasında yeni tarihli, geçerli öğrenci belgenizi bize mail ortamında ulaştırmanız ve de THY’nin Miles & Smiles programına üye olmanız gerekmekte. Eğer üye değilseniz, www.thy.com.tr sayfasından ‘’üye ol’’ bölümünü  tıkladığınızda açılan üyelik formunu doldurarak anında Miles & Smiles numaranızı alabilirsiniz. Üyelik numaranız; biletlemeden önce rezervasyonunuza tarafımızca işlenecektir.

Öğrenci fiyatı, alacanız öğrenci indiriminin yanında 40 kg check in bagajı + 8 kg el bagajı ile toplam 48 kg bagaj hakkı tanır. Ayrıca diğer avantajı ise 1 yıl geçerli olan gidiş-dönüş biletlerinin ilk tarih değişikliği uçakların  boş olması koşulu ile ücretsizdir.