GENÇTUR’dan Alternatif Kamp Seçenekleri

GENÇTUR’dan Alternatif Kamp Seçenekleri

Gönüllü çalışma kamplarınını yanısıra farklı isteklere yönelik kamp çalışmaları da yapmakta olan GENÇTUR’un bu yılki alternatif kamp seçenekleri arasında 3 tarhana, 1 yoga ve sanat, bir de Anadolu kültürü kampı var. Tüm kamplar İzmir Yenişakran’daki Afacan Gençlik Evi’nde gerçekleştirilecek.

GENÇTUR’dan Alternatif Kamp Seçenekleri 2Yaşayarak öğrenme ilkesinden yola çıkılarak gerçekleştirilen kamplardan Tarhana Kampı’nda yabancı gönüllülerle birlikte tarhana üretiliyor.  Bu yıl birer haftalık 3 devre olarak gerçekleştirilecek olan tarhana kamplarının ilk devresi 26 Temmuz’da başlayacak. Yoga ve sanat kampı da bir haftalık bir kamp ancak tek devre. Kamp 29 Temmuz – 5 Ağustos arasında yapılacak. El sanatları, yemek, müzik ve dans gibi kültürel çalışmaların yapılacağı “Made in Anatolia” isimli kamp da yine yabancı gönüllülerin katılımıyla gerçekleştirilecek. Bu kampın tarihleri ise 9-16 Ağustos.

Kamplar hakkında ayrıntılı bilgi almak için http://alternatiftatil.genctur.com.tr/alternatif-tatil-olanaklari‘na bakabilirsiniz.