Erasmus öğrencilerine, THY ile extra bagaj avantajlı fiyatlar GENÇTUR’DA !!!

  • Öğrenci indirimi,
  • 40 kg extra bagaj,
  • 1 yıl geçerli gidiş-dönüş fiyatı,
  • Aynı rezervasyon sınıfında yer varsa ücretsiz tarih değişikliği,
  • Uçuştan önce 130 $ kesinti ile iade hakkı !!

Kampanya THY’nin tüm uçuş noktaları için geçerlidir. Yurtdışı çıkışlı biletlerde de kullanılabilir.

Tüm bu avantajlı fiyatlardan biletleme ve rezervasyon için Gençtur’u arayın.   Gençtur ulaşım bölümü : 0212 2446230(120 ve 130)

Rezervasyon ve Fiyat Bilgisi almak için form doldurunuz : https://ekonomikbilet.genctur.com.tr/ekonomik-ogrenci-ucak-bileti-rezervasyon-formu/

THY’nin öğrenciler için geçerli kampanyası sadece ekonomi sınıflarında ve tüm öğrenciler için geçerlidir. Rezervasyon aşamasında yeni tarihli, geçerli öğrenci belgenizi bize mail ortamında ulaştırmanız ve de THY’nin Miles & Smiles programına üye olmanız gerekmekte. Eğer üye değilseniz, www.thy.com.tr sayfasından ‘’üye ol’’ bölümünü  tıkladığınızda açılan üyelik formunu doldurarak anında Miles & Smiles numaranızı alabilirsiniz. Üyelik numaranız; biletlemeden önce rezervasyonunuza tarafımızca işlenecektir.

Öğrenci fiyatı, alacanız öğrenci indiriminin yanında 40 kg check in bagajı + 8 kg el bagajı ile toplam 48 kg bagaj hakkı tanır. Ayrıca diğer avantajı ise 1 yıl geçerli olan gidiş-dönüş biletlerinin ilk tarih değişikliği aynı ücret sınıfında yer olması koşuluyla ücretsizdir.