Yurtdışı Dil Eğitiminde “Bedava Haftalar” Kampanyası

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yurtdışı Dil Eğitim Kurumları uzun süreli akademik dil programlarında Türk öğrencilerini cezbedecek kampanyalarına başladılar. Eğer Sonbahar planlarınızda İngilizce dil bilginizi artırmak ya da İngilizce öğrenmek varsa bu kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Örneğin ST.Giles International; hem İngiltere (Brighton, Londra, Eastbourne) hem de ABD ( San Fransisco, New York) kurs merkezlerinde yürüttüğü Uluslararası yarıyıl kurslarında 24 hafta katılacaklara 5 hafta ; 36 hafta katılacaklara 6 hafta bedava kurs olanağı içeren promosyonu Türk öğrencilerine sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 30 Ocak 2012’ye kadar kayıt olmalısınız.

Eğer planınız sadece ABD‘de İngilizce programına katılmak ise, o halde FLS International tarafından Türk öğrencilere sunulan promosyon tam size göre olabilir. Bu okul da, 1 Eylül- 1 Aralık 2011 tarihlerinde geçerli olacak kampanyasında, 8 hafta için 2 hafta, 16 hafta için 4 hafta, 24 hafta için 6 hafta, 32 hafta için ise 8 hafta bedava kurs olanağı sunuyor. Yoğun kursları kapsayan kampanya ayrıca aile yanında çift kişilik odalarda konaklama da içeriyor.

Bu kampanyaların ayrıntıları ve kayıt işlemleri için 0212 – 244 62 30’dan 140 ve 141’i tuşlayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.