Yıldız Teknik Üniversitesi 14. Kalite Günleri fark yaratmaya geliyor.

2010-2011 döneminde bütün öğrenci kulüplerinin bağlı bulunduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında iş ve kariyer alanında en aktif kulüp seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel ve en büyük organizasyonu olan Ulusal Kalite Günleri bu sene 14. kez düzenleniyor.

Kalite Günleri, her yıl farklı bir ana başlık altında düzenlenen “seminerler, paneller, çalışma atölyeleri, vaka analizi, sunum yarışması, parti ve eğlenceler” gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, üst düzey şirket çalışanlarının konaklamalı ve konaklamasız Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu 4 güne yayılmış bir etkinlikler dizisidir.

2×2=14 Bugüne kadar bildiklerinizi unutun. 14. Kalite Günleri fark yaratmaya geliyor.

ELGİNKAN Vakfı tarafından desteklenen etkinlik bu sene formatında yapılan yenilikler ve değişiklikler ile katılımcılarına tamamiyle farklı bir deneyim sunacak. “Kendi şirketini yarat!” sloganı ile yola çıkan proje sıradan seminer zincirlerinden farklışarak programını departman çalışmaları ve interaktif oturumlar ile güçlendiren Kalite Günleri katılımcılara bir şirket ambiyansı yaratarak onları gelecek iş yaşamlarına daha iyi hazırlamayı hedefliyor.

Geceleri Sosyal Aktivitelerde Yer Alın!
Seminerlerden sonra düzenlenen sosyal aktiviteler ile kendinizi geliştirmenin yanı sıra eğlencenin de tadına varın.

Ulusal Katılımcıların Uçak Bileti Bizden!
Sunexpress’in desteklediği organizasyona İstanbul dışından gelecek konaklamalı katılımcılarımızın gidiş-dönüş uçak biletleri ücretsiz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Twitter’da #kalitegunleri resmi hashtaginden ve twitter.com/KVK_14KG resmi hesabından Facebook’da facebook.com/14.kalitegunleri sayfasından gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hemen Başvurun!
Hemen başvurup bu şirket smilasyonu deneyimini yaşamak ve ücretsiz gidiş dönüş uçak bileti avantajına sahip olmak için http://www.ytukvk.org.tr/ adresini ziyaret edin.