Açık Radyo’da Bahar Şenliği Var!

Aşağıda Açık Radyo’nun “9. Açık Radyo Şenliği” İle İlgili Basın Bültenini Bulacaksınız

9. Açık Radyo Şenliğinde

9 Gün 99 saat yayındayız

24 Martta

94.9da!

Dinleyici Destek Projesi özel yayınlarımızın dokuzuncusunu idrak ettiğimiz bu bahar, her zaman olduğu gibi son derece heyecanlıyız. 24 Mart Cumartesi sabahı başlayacak radyo şenliğimiz 9 gün 99 saat sürecek.

Ortak yayın ülkesinde!

Nice yıldır Açık Radyonun yanında yer alan dostlarımızdan ve katılımcı dinleyicilerimizden oluşan bir koro yayında olacak; söz ve müziklerini tüm Açık Radyolularla bu ortak alanımızda paylaşacak.

Böylelikle, gezegenimizi, demokrasimizi, ekonomimizi, meydanlarımızı, parklarımızı, topluluklarımızı, mahallelerimizi ve hepimize ait olan, paylaşmakta olduğumuz başka ne varsa onları, yani bütün öteki ortak değerleri korumak için bir kez daha ses çıkaracağız.

Özel yayında, Açık Radyonun neredeyse 1 yıla yayılan, ama mutlu sona ulaşmak üzere olan o tuhaf taşınma macerası ve artık düpedüz 4 nesli birbirine bağlayan insanî hikâyesi de bir şekilde yer alıyor: Babaanneler, oğullar, torunlar, torun çocukları, birlikte ses veriyorlar…

Ses verdiğiniz sürece ses var!

İşte bu yılki Açık Radyo Şenliğine ses veren dostlardan bazıları: Akın Eldes, Ayşe Kadıoğlu, Ayşe Tütüncü, Barış İçin Müzik, Burhan Şeşen ve Gökhan Şeşen, Burak Güven ve Harun Tekin (Mor ve Ötesi), Buzuki Orhan Osman, Café Aman İstanbul, Cem Mansur, Ceylân Ertem, Fehmiye Çelik (Kardeş Türküler), Feryal Öney (Kardeş Türküler), Filiz Ali, Gevende, Geveze, Hale Soygazi, Haydar Ergülen, İlksen Başarır ve Mert Fırat, Kaan Sezyum, Kenan Işık, Lale Mansur, Marsis, Mazlum Çimen ve Saki Çimen, Mircan Kaya, Sabahat Akkiraz, Selçuk Yöntem, Sumru Ağıryürüyen, Şahin Alpay ve Elvan Alpay, Şebnem İşigüzel, Ümit Ünal.

24 Mart sabahı 94.9da buluşmak üzere

Açık Radyo