Ücretsiz Kamp Kayıt Hakkı Kazananlar Belli Oldu

Ücretsiz Kamp Kayıt Hakkı Kazananlar Belli Oldu

2015 yılında GENÇTUR aracılığı ile yurt içinde ya da dışında bir Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampı’na katılmış olan gönüllülerimiz için düzenlediğimiz anket çalışmasına katılarak, katıldıkları kamplar ve GENÇTUR’un hizmet kalitesi hakkında yorumlarını ileten kampçılarımız arasında yaptığımız çekilişin sonuçları belli oldu.

Toplam 165 kişinin yanıtladığı anketin GENÇTUR için en sevinilecek tarafı gönüllülerimizin % 95 gibi yüksek bir oranda hem GENÇTUR’un hizmet kalitesinden hem de gittikleri kamplardan hoşnut olduklarını görmekti.

3 kişiye 2016 yılı içinde ücretsiz kampa kayıt hakkı sağladığımız anketimizi yanıtlayanlar arasında yapılan çekiliş sonucunda asil ve yedek liste aşağı şekilde belirlendi.

ASİL LİSTE:

  1. Merve Bakalsalihoglu,
  2. Avni Güven,
  3. Yusuf Karacan

YEDEK LİSTE:

  1. İrem Baksi,
  2. Ahmetcan Acartürk,
  3. Ebru Kızılkaya

Asil listedeki talihlilerin en geç 1 Kasım 2015 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar GENÇTUR’a  1 resim ile gelerek, başvuru belgesini doldurmaları gerekmektedir. Kazanılan hak, bir başkasına devredilemez. Asil listedekilerin bu süre içinde kayıt işlemlerini tamamlamamaları durumunda, sırasıyla yedek listedeki talihlilerle iletişime geçeceğiz.