Kamp Kayıtlarımız 1 Ekim’de Açılıyor

Kamp Kayıtlarımız 1 Ekim'de Açılıyor

Yurt içi ve yurt dışı uluslararası gönüllü çalışma kampları için 2016 yılı kayıtlarımızı 1 Ekim 2015 Perşembe günü açıyoruz. 1 Ekim sabahı 09.30’dan başlayarak kayıtları almaya başlayacağız.

Kotaları sınırlı olan 18 yaş altı kamplarına başvurmak isteyen gönüllü adaylarının açıkta kalmamak için bir an önce başvurmaları gerektiğini anımsatmak isteriz. Çünkü bu yaş grubu için yerlerimiz 2-3 gün içinde dolmaktadır. 18 yaş üstü kampçıların ise o kadar acele etmelerine gerek yok. Onlar ekim ayı boyunca kayıt olabilirler. Tüm kayıtlarımız ülkelerin kotaları dolana kadar sürmektedir. Garantili bir yerleşim şansı için gönüllü adaylarının en az 3 ülke tercihi yapmaları gerekmektedir.

Kayıt işlemleri için 1 fotoğraf ve kayıt ücretinin ilk taksiti olan 100 Euro (ya da karşılığı TL.) getirmeniz yeterli olacaktır. Ancak 18 yaş altı gönüllü adayları için velilerinin de en geç 1 hafta içinde bir izin kağıdı imzalaması gerekiyor. 125 Euro tutarındaki 2. taksitler ise,   1 Mart 2016’ya kadar , size uygun bir zamanda ödenebilir.

Eski kampçılarımıza ve aynı yıl içinde birden fazla kamp yapmak isteyen gönüllülere 25 Euro indirim uygulamaktayız.