Kamp Kayıtları 1 Ekim’de Açılıyor…

Kamp Kayıtları 1 Ekim'de Açılıyor...

2014 yılında yüzlerce gencimiz GENÇTUR aracılığı ile Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları’na katıldı.

Sara Kenya’da bir yetimhanede çocuklara yardım etti. Belgüzar Azerbaycan’daki S.O.S Çocuk Evi’nde düzenlenen etkinliklerde görev aldı. Kerem’i Fas’a, Bahar’ı Nepal’e, İrem’i Meksika’ya, Kaan’ı Rusya’ya, Nilay ve Sibel’i birlikte Tanzanya’ya gönderdik.

Pek çok gönüllü gencimiz Avrupa ülkelerine ama en çok İspanya, Fransa, Almanya, İtalya’ya yolladık. Tüm gönüllülerimiz unutulmaz anılarla geri döndüler.

Şimdi sıra sizde. 2015’te Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları’nda unutulmaz anlar yaşamak, yabancı dilinizi geliştirmek, özgüveninizi kazanmak, dünyaya farklı bir açıdan bakmak için sizi de kamplarımız katılmaya çağırıyoruz.

2015 Yılı kamp kayıtlarımızı 1 Ekim 2014 Çarşamba günü açıyoruz. 3 Ekim’de Kurban Bayramı nedeniyle vereceğimiz kısa bir aradan sonra 8 Ekim’den başlayarak kayıt alma işlemlerini sürdüreceğiz.  Erken kayıt olarak hem kayıt ücretini taksitle ödeme hem de istediğiniz ülkede kamp seçme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle kotaları sınırlı olan 18 yaş altı kamplarına kayıt olmak isteyen kampçılarımıza bir an önce GENÇTUR’a gelip kayıt olmalarını öneriyoruz.

Kayıt ücretlerimize zam yapmadık. 2015’te yine 3 yıl öncesinin fiyatları ile, 225 Euro karşılığı TL olarak kayıt olabileceksiniz. Üstelik kayıt ücretini 2 taksitte ödeyebilirsiniz. Kayıt anında yanınızda 1 fotoğraf ve kayıt ücretinin ilk taksiti olan 100 Euro karşılığı TL. olmalı. İkinci taksiti ise 1 Mart’a kadar istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Eski kampçılarımıza ise kayıt ücretinde 25 Euro indirim sunuyoruz.

Yurt dışı kamplarına yolladığımız gönüllülerin yanı sıra yurt içinde düzenlediğimiz Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları’nda 200’ü aşkın yabancı gönüllüyü ülkemizde konuk ettik. Yabancı gönüllülerle birlikte katılabileceğiniz yurt içi kamplarımızın kayıtlarını da 1 Ekim’de açıyoruz. Kayıt ücreti, 2 taksitte ödemek üzere 100 Euro karşılığı TL.

Kayıt işlemlerinizi; Galatasaray Ofisimiz, internetten kayıt sayfamız yanı sıra İzmir Temsilciliğimiz UPEGEM üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Haydi, siz de mutlu gönüllüler arasına katılın. İster yurt içinde, ister yurt dışında bir kamp yapın.

BU HAYAT SİZİN…