Genç Tatilciler Buluştu

Genç Tatilciler

03 Aralık Cumartesi GENÇ TATİL  kampçıları ve eğitmenleri için hasret giderme günüydü. Her yıl kamp sonrası toplu buluşma gününü iple çeken GENÇ TATİLciler bu yılki buluşmayı da yine neşe içinde geçirdiler. 30 GENÇ TATİL katılımcısının bir araya geldiği buluşmada önce İstanbul Kadıköy’deki bir kafede sohbet eden grubumuz sohbet sonrasında İstanbulimpro’nun Terminal Sahnesi’ni doldurdu.

Zeynep Erez ve Doğa KoçumOyun öncesinde deneyimli kampçılarımızdan Zeynep Erez’in keman ve Doğa Koçum’un yan flüt müzik dinletilerini hep birlikte  keyifle dinleyen katılımcılar daha sonra İstanbulimpro’nun GENÇTUR grubuna özel olarak oynadığı “Ne Ala Temaşa” isimli doğaçlama gösteride kahkahalarla güldü.

Aralarında yaz kamplarımızın drama eğitmenleri Zeynep ve Koray Tarhan’ın da yer aldığı İstanbulimpro ekibi zaman zaman kampçılarımızı da sahneye davet ederek onların da yeteneklerini sergilemelerine olanak sağladılar.

Sohbet, dinleti ve doğaçlama derken sınırlı vaktin sonuna geldiğimizde Geleneksel Güz Buluşmanın olmazsa olmazı gösteri sonunda çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından kamp dansı “Tunak Tunak” ile coşan kampçı ve eğitmenlerimiz, gelecek yaz Afacan’da bir başka GENÇ TATİL kamp programında buluşmak dileğiyle birbirlerinden ayrıldılar.