Genç Tatil Genç Yönetmenleri Bekliyor

“GENÇTUR’un bu yıl 8. yaşını kutlayacak olan GENÇ TATİL yaz kampı, 10-17 yaş grubunda olup, fotoğraf ve film çekimine ilgi duyan çocuk ve gençleri bekliyor. 20 Haziran – 27 Temmuz 2012 tarihleri arasında, 10 günlük ve 1 haftalık olarak düzenlenen yaz kampları, çocuk ve gençlerin yoğun ilgisini çeken “film” ve “fotoğraf” atölyelerinden oluşuyor.

10-14 yaş arasındaki çocukların fotoğraf ve 14-17 yaş arasındaki gençlerin film kamplarına katıldığı Genç Tatil’de yüzme, basketbol, voleybol, masa tenisi gibi spor aktivitelerinin yanı sıra; müzik, dans, drama, geziler ve el becerilerini geliştiren etkinlikler de yer alıyor. Uluslararası katılıma da açık olan yaz kamplarında, çocuk ve gençlerin yabancı dil pratiğini geliştirme ve ülkelerinden ayrılmadan uluslararası kamp deneyimi yaşamalarına da olanak sağlanıyor. Çocuk ve gençlerin eğlenerek öğreneceği Genç Tatil’de katılımcıların yaşayarak öğrenmesi, kültürel farkındalık ve yeni beceriler kazanması, sorumluluk duygusu geliştirip, özgüven, grup bilinci, ekip çalışması ve paylaşma duygusuna sahip olması hedefleniyor.

Bireysel katılımın yanı sıra, okul ve ailelerin çocuk ve gençlerini grup halinde gönderebileceği yaz kampları, farklı bir şehirde, muhteşem bir mekanda keyifli bir yaz etkinliği geçirecek katılımcılarını bekliyor. Kayıtlar devam ediyor. Gençtur’un 2012 çocuk ve yeni genç kamp programları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen http://genctatil.genctur.com.tr/genc-tatil-nedir/ tıklayınız.