3, 2, 1 ve Yayındayız!

Hepimiz günlük hayatımızda radyo şovlarını az veya çok dinliyoruz. Ancak hiç kendi radyo şovunuzu yapmayı düşündünüz mü? Düşünmediyseniz artık düşünebilirsiniz!

04 – 11 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Bonn şehrinde gerçekleşecek olan kampa toplam 13 uluslararası gönüllü katılacak. Kamp süresince katılımcılar bir radyo şovunun tüm hazırlanma aşamalarında yer alacak ve projenin sonunda kendi radyo şovlarına sahip olacaklar. Kampta konaklama karşı kuruluşa ait kamp alanında gerçekleşecek. Kampın detaylarına http://bit.ly/2slZFL6 linkinden ulaşabilirsiniz!

Kampa katılım için yaş aralığı 16-26, kampa varışta karşı kuruluşa ödenecek ek ücret bir katılımcı için 250.00 Euro’dur. Bu kampa bir arkadaşınızla katılabilirsiniz. İki arkadaş katılanlar için ek ücret kişi başı 125.00 Euro olacaktır.

Kayıt koşulları için http://kampcilik.genctur.com.tr/uluslararasi-gonullu-calisma-kamplari-kayit-kosullari/ adresine bakabilir, kayıt için workcamps.out@genctur.com adresine yazabilir veya 0212 244 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.