Yeni Gönüllülerle Bir Kez Daha Buluştuk

Kasım 2017’de ilkini gerçekleştirdiğimiz “Gönüllü Buluşması”nın ardından web sayfamızda yer alan gönüllü üyelik formlarını doldurarak aramıza katılan yeni gönüllü arkadaşlarla da tanışıp derneğimizin çalışmalarını anlatmak, gönüllü etkinliklerimizde birlikte olup, gücümüzü artırmak, toplumsal fayda sağlamak ve birlikte neler yapabileceğimizi görmek amacıyla yeni bir grup gönüllü ile buluştuk.

13 Ocak 2018 Cumartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında Beşiktaş İnovasyon Merkezi’nde buluştuğumuz gönüllülerimizle keyifli bir söyleşi yapıp tanıştık. Yeni gönüllülerin katıldığı toplantıda Gençlik Turizmi Derneği-GENÇTUR’un düzenlediği kısa ve uzun dönem gönüllü çalışmaların yanısıra kışın yapacağımız yereldeki  gönüllü etkinliklerimizi de konuşup, planlar yaptık. Gönüllü adaylarının önerdikleri yeni projeler üzerine fikir alış verişinde bulunduk.

Bir sonraki gönüllü buluşmamızı mart ayı sonunda yapacağız. Siz de katılmak isterseniz http://genctur.org/uyelik/‘teki başvuru belgemizi doldurabilirsiniz.