Tatil ve Öğrenme Yan Yana!

Deniz Kenarında,  10 Gün İngilizce Konuşmaya Hazır mısınız?

SEFERİHİSAR’da ULUSLARARASI İNGİLİZCE KONUŞMA KAMPI

Yıllardır bir türlü aşamadığınız İngilizce Konuşma sorununuz varsa bu kamp tam size göre. 15 yaş ve üzeri için heyecanlı keşifler sizleri bekliyor.

Bu kampta, bildiklerinizi kullanacaksınız, neyi nasıl öğrenmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Konuşma özgüveni kazanacak ve kamptan İngilizce konuşuyor olarak ayrılacaksınız.

UPEGEM ( Uluslararası Eğitim, Proje ve Gençlik Merkezi) ve GENÇTUR işbirliği ile bu yıl 5.si düzenlenecek olan İngilizce Konuşma Kampı 15 -17 yaş grubuna açık. Kamp İzmir Seferihisar’da denize sıfır mesafede düzenleniyor. Hem Türkiye’den hem de yurtdışından katılımcılara açık olan kamp sürecinde konuşma dili İngilizce.

Hızlı konuşma becerisini nasıl geliştirebileceğinizi keşfederek, hem de dünyanın her yerinden gelen diğer yabancı katılımcılar ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

İngilizce pratiğine yönelik etkinlikler, konuşma kulübü, oyunlar, yarışmalar, yazı çalışmaları, gönüllü çalışma, kültürel etkinlikler, turnuvalar, ülke tanıtımları, serbest mutfak çalışması (herkes kendi ülkesinin yemeğini yapacak).

Kamp süresince günde 3 saat eğitmenler eşliğinde ders alıyorsunuz. Tamamıyla günlük konuşmaya yönelik bu aktivite sırasında gramer hatalarınızı da düzeltiyorsunuz. Sonra birlikte yemek yapıyor, bulaşıkları yıkıyor, denize giriyor, çevre temizliği yapıyorsunuz. Tüm bu aktiviteleri yaparken yine karma gruplarla birliktesiniz ve kendiliğinden, farkında olmadan İngilizcenizi kullanmaya başlıyorsunuz. Kamp bitiminde İngilizcenizin geldiği noktaya siz bile şaşırıyorsunuz!

TARİHLER :  10-20 Ağustos 2017

KATILIMCILAR, KAMP ve BAŞVURU HAKKINDA

  • Türkiye ve diğer ülkelerden gelen 15 -17 yaş grubu katılımcılar kampa katılacaktır.
  • Katılımcı sayısı 20 ile sınırlı olduğundan ilk başvuran 20’şer kişi alınacaktır.
  • Kamp Kadrosu: 2 Kamp Lideri, Konuşkan ve güler yüzlü yabancı gönüllüler,1 Cankurtaran
  • Kamp Alanı: Denize sıfır, çadır, bungalow duş, tuvalet, mutfak olanakları sunan yalnızca kampçıların kalacağı güvenli bir alan.
  • Konaklama:  Çadırda sağlanacaktır. Çadır, uyku tulumları ve matların getirilmesi zorunludur.
  • Kamp ücreti 320 €’dur. On kayıtta 100€ ödeme yapılması, kalan ödemenin kamp başlangıcından bir ay öncesine kadar yapılması gerekmektedir.

Bilgi ve iletişim için – Kevser Çimenli : kevser@upegem.com  0 232 422 7104
Bu proje UPEGEM tarafından, (SEKADER) Seferihisar Engelliler Kimsesizler Alternatif Su Sporları Gençlik ve Spor Derneği ve GENÇTUR işbirliği ile düzenlenmektedir.
www.upegem.com  /www.sekader.org