Soğuk Kışın Sıcak Kampları

Estonya Kamp

Yeni bir yıl yaklaşırken kış kamplarının programları da belirginleşmeye başladı. Kuzey ülkeleri Estonya ve Finlandiya’da sınırlı sayıda gönüllünün katılacağı kamplardan birine giderek değişik bir yaşam deneyimi elde edebilirsiniz..

Finlandiya’daki bir haftalık kampta 15 uluslararası gönüllü olacak. 28 Aralık – 7 Ocak tarihlerindeki kamp 18 yaş üstü gönüllülere açık. Bir devlet okulunun sezonluk bakım onarım çalışmalarına katılacak olan gönüllüler, fazla kar yağması durumunda küreme çalışmalarına da destek verecekler. Okulun yatakhanesinde konaklayacak olan gönüllülere sauna ve buzlu suda yüzme olanakları da sağlanacak. Kampta 150 Euroluk bir ek ücret bulunuyor.Estonya Kamp 2

Estonya Kampı ise gönüllüleri ateş dansçıları ile tanıştıracak. Özellikle yarı yıl tatilini kamp yaparak değerlendirmek isteyenlere önereceğimiz bu kamp 20-27 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ateş dansı gösterilerinin sergilendiği alanların düzenlenmesi ve sanatçılara destek için gönüllü katkı sunmak isteyen kampçılar yarı yıl tatilinde Estonya’ya gidebilir. Bu kampta da 100 Euro’luk bir ek ücret bulunuyor.

Her 2 kampın ayrıntıları için  http://kampcilik.genctur.com.tr/kamp-secim-sayfasi-kamp-arama-motoru ‘na bakabilir kayıt işlemleri için workcamps.out@genctur.com ‘a yazabilirsiniz.