Sizler de Genç Tatil Kampçılarından Olun

“Kampa gelirken insanların gruplar halinde takılacağını, bölünmeler yaşanacağını ve katı bir ortam olacağını  düşünüyordum;  ancak 1 hafta içinde herkes çok yakın oldu. Tahmin ettiğimden çok daha fazla eğlendim.

Sert ve işlerinden nefret eden eğitmenler yerine birlikte çok eğlendiğim eğitmenlerim oldu. Buradaki çoğu kişiyle sonra da görüşeceğim için çok mutluyum. Güzel 1 haftaydı, teşekkürler.”
Genç Tatil 2018 Film Kampı

“Kampa gelmeden önce tanıdığım birkaç kişi olduğu için sosyalleşmek çok zor olmadı ama kimseyi tanımadan gelsem de sadece ilk günüm zor geçerdi. Tahmin  ettiğimden daha güzel  arkadaşlıklar kurdum.

İyi ki gelmişim dediğim anlar çok oldu. Kısaca çok değerli vakitler geçirdim. Herkes çok tatlıydı. Zaten daha ne olsun. Teşekkür ederiz.
Genç Tatil 2018 Film Kampı

Siz liseli gençlerinde kampa katılmadan önce böylesi çekinceleriniz varsa eski kampçıların deneyimlerine kulak verin. Bu yaz Fransa, İspanya, İtalya ve Estonya’dan gelen liseli yaşıtlarınızla ve  dünyanın çok farklı coğrafyalarından gençlerle bir arada olmak için kampa  katılan yabancı eğitmenlerle dil pratiği yaparken, farklı kültürleri tanıyıp ekipler halinde kısa film atölyelerine katılın.

Bu yaz sonunda arkadaşlarınıza anlatacak unutulmaz kamp anılarınız ve hayatınıza kattığınız güzel dostlarınız olsun.