İngilizce Konuşamayanlardan mısınız?

İngilizce Konuşamayanlardan mısınız?

Okulda İngilizce dersleri görüp de bir türlü konuşamayanlar ya da İngilizce konuşacak ortamı bulamadığından yakınanlar, işte size bulunmaz bir fırsat : ULUSLARARASI İNGİLİZCE  KONUŞMA  KAMPI. Yıllardır bir türlü aşamadığınız İngilizce konuşma sorununuz varsa bu kamp tam size göre.

UPEGEM ve GENÇTUR işbirliği ile bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan İngilizce Konuşma Kampı 15 yaş üstü herkese açık. 3 devrelik kamp İzmir Seferihisar’da denize sıfır bir kamp alanında düzenleniyor. Hem Türkiye’den hem de yurtdışından katılımcılara açık olan kamp sürecinde konuşma dili İngilizce.

Kafa göz yararak konuşma becerisini nasıl geliştirebileceğinizi keşfedeceğiniz, utanma, yanlış yapma korkusunu yeneceğiniz, bildiklerinizi daha hızla dile dökebileceğiniz, yabancı dil konuşma endişesini geride bırakabileceğiniz bir ortamda hem tatil yapıp hem de farklı ülkelerden gelen yabancı katılımcılar ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

İngilizce pratiğine yönelik etkinlikler, konuşma kulübü, oyunlar, yarışmalar, yazı çalışmaları, gönüllü çalışma, kültürel etkinlikler, turnuvalar, ülke tanıtımları, serbest mutfak çalışması (herkes kendi ülkesinin yemeğini yapacak), keşif dalışı (bilmeyenler bile öğrenecek) bu kampın başlıca etkinlikleri. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.upegem.com‘a bakabilirsiniz.