Hem Deniz, Hem Eğlence Hemde İngilizce

Hem Deniz, Hem Eğlence Hemde İngilizce

Uluslararası Proje Eğitim ve Gençlik Merkezi – UPEGEM’in,  İzmir Seferihisar’daki Engelliler, Kimsesizler, Alternatif Su Sporları Gençlik ve Spor Derneği (SEKADER) ve Gençtur işbirliği ile düzenlediği Uluslararası İngilizce Konuşma Kampı bu yıl yine Seferihisar’ın Doğanbey beldesinde gerçekleştirilecek.

İngilizcesini uluslararası bir ortamda konuşarak ve eğlenerek geçirmek isteyen 16 yaş üstü herkes bu kampa davetli. 14-24 Temmuz ve 4-14 Ağustos olmak üzere 2 devre halinde düzenlenen kampta ayrıca su sporları yapma ve bir de kez dalış eğitimi alma şansınız da olacak.

Bir dil kursu ya da yaz okulundan farklı olarak, yabancı gönüllüler eşliğinde ve İngilizcesini ilerletmek isteyen yabancı katılımcılarla birlikte günün en az 16 saati İngilizce konuşma şansını yakalayacaksınız. Üstelik ister başlangıç düzeyinde, ister “biliyorum ama konuşamıyorum” düzeyinde olun, bir şey fark etmiyor. Bu kamp her düzeydeki kişiye yönelik etkinliklerden oluşuyor. Oyunlar, tartışmalar, yarışmalar, boş zaman etkinlikleri ve gezilerle günlük yaşamınızı sürdürürken İngilizce konuşacak ve kamptan mutlu ayrılacaksınız.

Konaklama çadırlarda ve ahşap bungalowlarda olacağından kampa gelirken uyku tulumu ve yer süngeri getirmek gerekiyor. Kayıt ücreti ilk kez katılacaklar için 220 Euro, geçen sene katılanlar için 200 Euro.

Daha ayrıntılı bilgi ve kayıt işlemleriniz için UPEGEM’den Kevser Yavuz Çimenli’ye ( info@upegem.com / 0232 422 71 04 ) danışabilirsiniz.