GENÇTUR Şimdi İzmir’de Egeli Gençlere Daha Yakın…

Upegem E-Haber

İzmir ve Ege Bölgesi’nde yaşayan ve okuyan gençler!

Dünyaya açılmak için olanaklarınızın kısıtlı, bilgi kaynaklarının ulaşılamaz olduğunu mu düşünüyorsunuz?  Öyleyse, size güzel bir haberimiz var. Türkiye’de Gençlik Turizmi’nin öncüsü olan ve  kendini geliştirmek, dil öğrenmek ya da staj yapmak isteyen ama aynı zamanda seyahat etmek isteyen, gezmek görmek isteyip de bunu nasıl yapacağını bilemeyen gençlere yıllardır danışmanlık ve hizmet veren GENÇTUR, artık size çok yakın. İzmir temsilciliğimiz UPEGEM sizleri bilgilendirmek, yönlendirmek ve değişik ülkeleri gezip, etkinliklere katılarak farklı kültürleri tanımanız için size kapılarını ve kollarını açıyor.

UPEGEM kurucusu Kevser (Yavuz) ÇimenliUPEGEM kurucusu Kevser (Yavuz) Çimenli, 2006-2012 yılları arasında GENÇTUR İstanbul’da Yurtdışı Gönüllü Çalışma Kampları Danışmanı olarak çalıştı. Aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşları, özel sektör ve yerel yönetimlerle birçok işbirliği gerçekleştirdi. Kadir Has Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Sertifika Programı çerçevesinde Sosyal Medya dersleri verdi.  AB Gençlik Projeleri yazdı, yürüttü. Şimdi ise, kuruluşundan bu yana GENÇTUR hizmetlerinden yararlanan, eski bir GENÇTUR’lu olan,  gezmedik ülke, görmedik köy kasaba bırakmayan Melek Sarı Yum ile işbirliği yaparak UPEGEM’i kurdu ve 22 Şubat 2014’den itibaren gençleri bekliyor.

Melek ve Kevser ile çıktığımız İzmir ve Ege yolculuğumuzda artık sizlere çok daha yakınız.

UPEGEM
Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Pelit İş Hanı,  No: 22  K: 5  Da: 502  Alsancak ‘da, hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:30- akşam 17:30 saatleri arasında açık olacak.
Telefon : 0232 4227104
Web     : www.upegem.com
E-posta : nfo@upegem.com / kevser.cimenli@genctur.com