GENÇTUR İTÜ’de Kamp Dağıtıyor

GENÇTUR İTÜ'de Kamp Dağıtıyor

GENÇTUR İTÜ'de Kamp Dağıtıyor 2İstanbul Teknik Üniversite’sinin bünyesindeki çeşitli öğrenci kulüplerinin düzenlediği etkinliklere destek olan GENÇTUR, bu etkinliklere katılan öğrencilere ücretsiz olarak uluslararası gönüllü çalışma kamplarına katılma olanağı sağlıyor. Üniversitenin açılmasıyla birlikte, GENÇTUR’la destek anlaşması yapan kulüpler, düzenledikleri etkinliklerde GENÇTUR’un gençlere sağladığı yurt dışı fırsatlarını öğrenci arkadaşlarına tanıtmamız için GENÇTUR’u davet ediyorlar. Her etkinlikte katılımcılar arasında yapılan çekilişte 2-3 öğrenciye uluslararası gönüllü çalışma kamplarına ücretsiz katılma hakkı sağlanıyor.

GENÇTUR İTÜ'de Kamp Dağıtıyor 35 Kasım’da  İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği “Yurt Dışı Bileti” ve 3 Aralık’ta İTÜ BEST Uluslararası Mühendislik Kulübü’nün düzenlediği “Yurt Dışı Fırsatları” etkinliğinde toplam 5 katılımcı 5 farklı ülkede gönüllü çalışma kampına gitme hakkı kazandı.

Şimdi sırada 10 Aralık’ta İTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kulübü (IEEE)’nin 10 Aralık’ta düzenleyeceği “Uni Day” etkinliği var. Bu etkinlikte de 2 katılımcı her biri 225 Euro değerinde olan uluslararası gönüllü çalışma kamplarına ücretsiz katılma hakkı kazanacak.