Genç Tatil’de Son Yerler

Genç Tatil'de Afacan'da

GENÇTUR’un 10-14 ve 14-17 yaş grupları için düzenlediği 3 devrelik GENÇ TATİL programının kayıtları sürüyor. Çocuk ve yenigençlerin çevreye duyarlı, farklılıklara saygılı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunacak kurallarla yönetilen kamplardan 10-14 yaş grubunun ana teması fotoğraf, 14-17 yaş grubunun teması ise kısa film ve drama.

GENÇTUR GENÇ TATİL kadrosunun gözetiminde ve yabancı gönüllülerin eşliğinde düzenlenen  10-14 yaş grubu kampların tarihleri 19-27 Haziran ve 20-28 Temmuz 2016. 14-17 yaş grubu kampı ise 28 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

14-17 yaş grubu Türk ve yabancı gençlerin katılacağı kısa film  – drama kampımızın kayıtları dolmak üzere.  Yabancı kadrosunda ABD, Fransa, Hollanda ve Rusya’dan kayıtlı kampçılarımız var. İtalya ve Almanya kuruluşları ise henüz kotalarını dolduramadı ama 1 Haziran’a kadar süreleri var. Toplam 30 yeni gencin katılacağı kampta Türkler için ayrılan kotanın yarısı dolmuş durumda.

Katılımcıların İngilizce konuşarak oluşturacakları senaryoları, drama tekniği ile canlandırıp filme çekeceği kampta bu etkinliklerin dışında spor, grup oyunları, çevre gezisi, yarışmalar gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Kamplardaki son yerlerden birine sahip  olabilmek için nevin.basaran.alkan@genctur.com‘a yazabilirsiniz.