Avrasya Maratonunda Bu Adımlar Buğday Derneği İçin…

Adımadım gönüllülerinden Selçuk Koçum Avrasya Maratonu’nda bu yıl Buğday Derneği adına koşacak…Konuyla ilgili kendi mesajını aşağıda paylaşmak isteriz;

Herkese merhaba,

Avrasya Maratonu geldi. Bu dönemde adres veri bankama yeni isimler ekledim. O nedenle kısaca ne yaptığımızı anlatmak istiyorum.

www.adimadim.org olarak 15-21-42 km koşup ( Ben Avrasya’ da 15, Runtalya’ da 21 km koşuyorum ) dostlarımıza ‘ Biz emek harcadık, hazırlandık ve koştuk, siz de bize destek olmak istiyorsanız desteklediğimiz sivil toplum kuruluşlarına ( STK )  bizim adımıza bağış yapar mısınız ( lütfen J ).’ diyoruz. Adım Adım Oluşumu’ nun  bütçesi sıfır TL.’ dir. Tüm harcamalarımız sponsorluklar vasıtasıyla karşılanır. Buna karşılık paraya dokunmadan STK lara yönlendirdiğimiz kaynak 3 milyon TL’ ye yaklaştı. Avrasya’ da hedefimiz 550 bin TL.

Son üç Avrasya’ da olduğu gibi Şener’ le beraber organize ettiğimiz koşuda bu kez 60 kişilik ekiple 15 engelli arkadaşımıza yardımcı olup  ( İterek ) 15 km’ yi tamamlamayı hedefliyoruz. Farkındalık yaratmak adına yaptığımız bu koşuya ne mutlu ki Ankara’ dan da 10 kişilik engelli arkadaşımız yaklaşık 40 kişilik bir ekiple  ( Adım Adım adına katılmasalar da )  katılacaklar.

Ben de sizden benim adıma Buğday Derneği ( http://www.bugday.org/ )  için katkıda bulunmanızı rica ediyorum. Buğday Derneği’ nin hesap bilgileri ektedir.

Buğday Derneği şahane denilebilecek bir sürü proje yapıyor. Benim koştuğum ‘ Tohum Takas Ağı Kampanyası’  www.bugday.org/portal/haber_detay.php?hid=5846  ise ülke gıda güvenliği adına da yapılan önemli bir proje.

Eğer benim adıma bağış yapacaksanız havale yaparken ( Hesap Bilgileri biraz aşağıda )

AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE ; AAO – SELÇUK KOÇUM – KENDİ ADINIZ SOYADINIZ  şeklinde not düşmeniz gerekiyor.

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği

Garanti Bankası Karaköy Şubesi – Şube No: 400

Hesap No (TL): 6295240
IBAN No (TL): TR67 0006 2000 4000 0006 2952 40

Kredi kartı ile online bağış yapmak için: https://www.bugday.org/portal/BagisAdimAdim.php

AÇIKLAMA: AAO – SELÇUK KOÇUM – KENDİ ADINIZ SOYADINIZ

Teşekkür ederim.

A. Selçuk Koçum

Metallurgical Engineer
T  : +90 212 2685570
M : +90 552 4228556
E : skocum@teknodemkaynak.com